Author: 5***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: excelente
顏色: 黑色
Price: NT$4,791
| Color | Silver |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.9" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 144 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2340 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 7000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 685 |
| SKU | sw25093010117731861 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 4632394 people said the quality is very good!
Author: 5***5
Date:
Review: excelente
顏色: 黑色
Author: s***t
Date:
Review: فائق الجودة ممتاز
顏色: 黑色
Author: r***6
Date:
Review: Good
顏色: 藍色
Author: v***7
Date:
Review: Very very good
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.